Pola namiotowe w Kudowie Zdroju

Wyróżnić możemy kilka podstawowych grup i typów turystów – jedni z nich udając się na wakacje szukają świętego spokoju i luksusów, w czasie urlopu najchętniej cały czas leżeliby brzuchem do góry ciesząc się każdą powoli upływającą sekundą. Inni natomiast wolą kontakt z naturą, aktywniejszy tryb życia i czerpanie z każdego kolejnego dnia w pełni, wykorzystywanie każdej jego kolejnej godziny.
Z pewnością ta druga grupa turystów o wiele prędzej będzie orientowała się jaką ofertę posiadają Pola namiotowe Kudowa Zdrój nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o niższy koszt zakwaterowania niż w pensjonacie, ale przede wszystkim o fakt, że przyroda i natura znajduje się praktycznie na wyciągnięcie ręki.
Nocowanie w namiocie przez dłuższy czas ma z pewnością swoje minusy – z drugiej jednak strony na polu namiotowym nie mamy powodów do narzekań, pod ręką znajduje się bowiem przeważnie bieżąca woda, wraz z prysznicami jak i czyste i dobrze utrzymane sanitariaty. Każdy ma możliwość podciągnięcia prądu do swojego namiotu, a nie rzadko na terenie takowego pola znajduje się także stołówka i miejsce, gdzie można obejrzeć telewizję, sprawdzić maila jak i poznać innych wczasowiczów.
Jeśli mimo szczerych chęci nie umiesz przekonać się do namiotu, wtedy dobrym rozwiązaniem jest przyczepa kempingowa. kempingi Kudowa Zdrój są pojemniejsze, wygodniejsze i przede wszystkim posiadasz własną i prywatną przestrzeń – może nie za dużą jednak zawsze całkowicie niezależną od innych. Kempingi bez problemu rozstawiać można na polach namiotowych, a opłaty są porównywalne do tych za rozbicie namiotu. 


  Prosimy o kontakt
  z właścicielem obiektu i poinformowanie
  o niedziałającej stronie www.slonecznyzakatek.wkudowie.pl

  tel.[+48] 665664436  Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
  Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony